Bowers & Wilkins • B&W CT

 
B&W CT 7.3 LCRS
B&W CT 7.3 LCRS - Dodací lhůta: do 7 dnů

Nejvyšší model řady nabízí nebývalou čistotu kombinovanou s mocnými basovými efekty. To vše díky použití páru 200mm papíro/kevlarových basových reproduktorů, středotónového FST reproduktoru se 150mm tkanou kevlarovou membránou a vysokotónovému reproduktoru s textilní kalotou.

Detail produktu
B&W CT 8 LR
B&W CT 8 LR - Dodací lhůta: do 7 dnů

Srdcem těchto předních reprosoustav jsou technologie přenesené přímo z vlajkové řady 800 Diamond - dva rohacellové basové reproduktory, středotónový FST™ reproduktor s tkanou kevlarovou membránou a výškový reproduktor s kovovou kalotou. Sférická středovýšková hlava může být natáčena k místu poslechu. K reprosoustavě je nutno použít samostatně prodávanou aktivní vyhybku CT8 XO Mk2.

Detail produktu
B&W CT7.4 LCRS
B&W CT7.4 LCRS - Dodací lhůta: do 7 dnů

Střední model v řadě nabízí výbornou reprodukci nízkých frekvencí díky kombinaci dvou středobasových reproduktorů se 165mm kevlarovou membránou a vysokotónového reproduktoru s textilní kalotou.

Detail produktu
B&W CT 8.2 LCR
B&W CT 8.2 LCR - Dodací lhůta: do 7 dnů

Unikátní modulární provedení ozvučnice modelu CT8.2 LCR umožňuje i jeho použití naležato jako centr. Najdeme zde dva basové reproduktory s papíro/kevlarovou membránou, FST středotónový reproduktor s tkanou kevlarovou membránou, aluminiový výškový reproduktor a pasivní vyhybku.

Detail produktu
B&W CT7.5 LCRS
B&W CT7.5 LCRS - Dodací lhůta: do 7 dnů

Ani základní model v řadě nezůstává čistotou zvuku a prostorovostí nikterak pozadu . Je vybaven vysokotónovým reproduktorem s textilní kalotou a jedním středobasovým reproduktorem se 180mm tkanou kevlarovou membránou.

Detail produktu
B&W CT 8 DS
B&W CT 8 DS - Dodací lhůta: do 7 dnů

Pro vytvoření autentického prostorového vjemu, jsou surroundové reprosoustavy CT8 DS schopny jak směrového, tak i dipólového vyzařování. Vedle dopředu vyzařujícího středotónového FST™ reproduktoru s tkanou kevlarovou membránou a výškového reproduktoru s kovovou kalotou, mají CT8 DS také postranní středovýškové kevlarové® reproduktory. K reprosoustavě je nutno použít samostatně prodávanou aktivní vyhybku CT8 XO Mk2.

Detail produktu
B&W CT 8 CC
B&W CT 8 CC - Dodací lhůta: do 7 dnů

Centr CT8 CC používá výškový měnič inspirovaný modelem Nautilus™. Stejně jako přední CT8 LR je vybaven rohacellovými basovými reproduktory, středotónovým reproduktorem FST™ s tkanou kevlarovou membránou a výškovým reproduktorem s kovovou kalotou. Basové reproduktory jsou však umístěny po stranách středovýškové nastavitelné sekce. K reprosoustavě je nutno použít samostatně prodávanou aktivní vyhybku CT8 XO Mk2.

Detail produktu
B&W CT SW 10
B&W CT SW 10 - Dodací lhůta:

Nejkompaktnější ze tří pasivních Custom Theatre subwooferů používá 250mm membránu s dlouhým zdvihem ze směsi papír/kevlar. I přes své kompaktní rozměry dokáže se samostatně prodávaným zesilovačem SA 1000 docílit dynamické a přitom čisté basy.

Detail produktu
B&W CT 8.4 LCRS
B&W CT 8.4 LCRS - Dodací lhůta: do 7 dnů

Reprosoustava CT8.4 LCRS je navržena jako alternativa k CT8 DS. Jedná se o menší, mnohem kompaktnější reprosoustavu poskytující podobný 3D vjem. Může být použita také jako přední, postranní, či zadní reprosoustava.

Detail produktu
B&W CT SW 12
B&W CT SW 12 - Dodací lhůta: do 7 dnů

CT SW12 má na rozdíl od modelu CT SW15 trochu menší 300mm membránu s dlouhým zdvihem, zhotovenou také ze směsi papír/kevlar. Také pro tento pasivní subwoofer je ideálním partnerem samostatně prodávaný zesilovač SA 1000.

Detail produktu
B&W CT SW 15
B&W CT SW 15 - Dodací lhůta: do 7 dnů

Pro maximálně úderný bas používá pasivní subwoofer CT SW15 380mm membránu s dlouhým zdvihem, zhotovenou ze směsi papír/kevlar. Jako zesilovač je ideální samostatně prodávaný model SA 1000.

Detail produktu
B&W CT 8 SW
B&W CT 8 SW - Dodací lhůta: do 7 dnů

Tento subwoofer je navržen tak, aby se jím vždy mohla doplnit každá reprosoustava CT8LR, čímž dojde k rozšíření jejího pásma až ke 13Hz. Perfektně reprodukuje nízké frekvence bez omezení dynamiky a zachovává basy skvěle konturované. V uzavřené ozvučnici pracující 380mm rohacellový reproduktor a kabinet o objemu 70 litrů vyztužený příčkami Matrix jsou totiž zárukou opravdu bezkonkurenční basové složky. K subwooferu se používá samostatně prodávaná aktivní vyhybka CT8 XO Mk2, jenž může být společná pro hlavní reprosoustavu i subwoofer.

Detail produktu
B&W SA 1000
B&W SA 1000 - Dodací lhůta: do 7 dnů

Ekvalizace subwooferového zesilovače SA 1000 je specielně nastavena pro pasivní subwoofery řady CT, které jsou pak schopny dodávat opravdu impozantní basy. Proč se však spokojit s pouze jedním subwooferem? Pro opravdu nekompromisní řešení systému domácího kina je možné k SA 1000 připojit simultánně hned dva subwoofery.

Detail produktu
B&W CT 8 XO Mk2
B&W CT 8 XO Mk2 - Dodací lhůta: do 7 dnů

Aktivní vyhybka CT8 XO Mk2 se u reprosoustav řady CT800 (mimo modelů CT8.4LCRS a CT8.2LCR) používá k rozdělení signálu jednotlivým reproduktorům/pásmům v reprosoustavě. Má však také funkci jakéhosi aktivního ekvalizéru a díky tomu lze optimalizovat reprodukci v závislosti na daném systému.

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+