Sonus faber • Chameleon collection

 
Sonus faber Chameleon T - Dodací lhůta: do 7 dnů

Sloupový model řady Chameleon, pro kterou jsou typické kůží potažené ozvučnice, s výměnnými bočními panely pro ideální přizpůsobení interiéru. Třípásmová konstrukce osazená 1x vysokotónovým reproduktorem s 29mm textilní membránou, 1x 150mm středotónovým a 2x 180mm basovým reproduktorem s PP membránou.

Základní provedení bez bočního panelu. Volitelné příslušenství Chameleon T panel v lakovaném provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.

Detail produktu
Sonus faber Chameleon T panel - Dodací lhůta: do 7 dnů

Set dvou bočních panelů (1x levý, 1x pravý) pro reprosoustavu Chameleon T.
Lakované provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.Provedení Wood (přírodní dýha): 25.820 Kč / pár

Detail produktu
Sonus faber Chameleon B - Dodací lhůta: do 7 dnů

Regálový model řady Chameleon, pro kterou jsou typické kůží potažené ozvučnice, s výměnnými bočními panely pro ideální přizpůsobení interiéru.
Dvoupásmová konstrukce osazená 1x vysokotónovým reproduktorem s 29mm textilní membránou a 1x 150mm středobasovým reproduktorem s PP membránou.

Základní provedení bez bočního panelu. Volitelné příslušenství Chameleon B panel v lakovaném provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.

Detail produktu
Sonus faber Chameleon B panel - Dodací lhůta: do 7 dnů

Set dvou bočních panelů (1x levý, 1x pravý) pro reprosoustavu Chameleon T.
Lakované provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.Provedení Wood (přírodní dýha): 9.680 Kč / pár

Detail produktu
Sonus faber Chameleon C - Dodací lhůta: do 7 dnů

Centr pro domácí kino z řady Chameleon, pro kterou jsou typické kůží potažené ozvučnice, s výměnnými bočními panely pro ideální přizpůsobení interiéru.
Dvoupásmová konstrukce osazená 1x vysokotónovým reproduktorem s 29mm textilní membránou a 1x 150mm středobasovým reproduktorem s PP membránou. Navíc je zde použit ještě pasivní basový zářič se 150mm PP membránou.

Základní provedení bez bočního panelu. Volitelné příslušenství Chameleon C panel v lakovaném provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.

Detail produktu
Sonus faber Chameleon C panel - Dodací lhůta: do 7 dnů

Set dvou bočních panelů (1x levý, 1x pravý) pro reprosoustavu Chameleon C.
Lakované provedení – bílá, černá, červená, oranžová, metalická černá, metalická modrá a přírodní dýha.Provedení Wood (přírodní dýha): 3.230 Kč / pár

Detail produktu
Sonus Faber Stand Unicum - Dodací lhůta: do 7 dnů   Novinka

Podlahový stojan, navržený speciálně pro regálové modely Sonus faber řady Chameleon a Principia. Robustní provedení pro omezení rezonancí na minimum. Výška 725 mm.

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+