Sonus faber • Olympica collection

 
Sonus Faber Olympica III. - Dodací lhůta: do 7 dnů

Největší model řady Olympica. Pro tuto řadu jsou charakteristické nejen luxusně zpracované ozvučnice s vylepšenou technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, kombinující ušlechtilou dýhu či klavírní lak s kůží, ale hlavně použití firemních měničů se špičkovými technologiemi, odvozenými z referenčních modelů.
Třípásmová konstrukce, osazená 1x “Arrow Point” DAD vysokotónovým reproduktorem, 1x středotónovým reproduktorem s 15 cm membránou ze směsi celulózové drti a přírodních vláken a 2x basovým reproduktorem s 18cm sendvičovou membránou. Vertikální, do strany vyzařující basreflexové vyústění je řešeno tak, aby při proudění vzduchu nevznikaly slyšitelné turbulence.

Barevné provedení:
- Walnut
- Piano Black
- Wenge

Detail produktu
Sonus faber Olympica II. - Dodací lhůta: do 7 dnů

Menší ze dvou sloupových modelů řady Olympica. Pro tuto řadu jsou charakteristické nejen luxusně zpracované ozvučnice s vylepšenou technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, kombinující ušlechtilou dýhu či klavírní lak s kůží, ale hlavně použití firemních měničů se špičkovými technologiemi, odvozenými z referenčních modelů.
Třípásmová konstrukce, osazená 1x “Arrow Point” DAD vysokotónovým reproduktorem, 1x středotónovým reproduktorem s 15 cm membránou ze směsi celulózové drti a přírodních vláken a 1x basovým reproduktorem s 18cm sendvičovou membránou. Vertikální, do strany vyzařující basreflexové vyústění je řešeno tak, aby při proudění vzduchu nevznikaly slyšitelné turbulence.

Barevné provedení:
- Walnut
- Piano Black
- Wenge

Detail produktu
Sonus faber Olympica I. - Dodací lhůta: do 7 dnů

Regálový model řady Olympica. Pro tuto řadu jsou charakteristické nejen luxusně zpracované ozvučnice s vylepšenou technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, kombinující ušlechtilou dýhu či klavírní lak s kůží, ale hlavně použití firemních měničů se špičkovými technologiemi, odvozenými z referenčních modelů.
Dvoupásmová konstrukce, osazená 1x “Arrow Point” DAD vysokotónovým reproduktorem, 1x středotónovým reproduktorem s 15 cm membránou ze směsi celulózové drti a přírodních vláken a 1x basovým reproduktorem s 18cm sendvičovou membránou. Vertikální, do strany vyzařující basreflexové vyústění je řešeno tak, aby při proudění vzduchu nevznikaly slyšitelné turbulence.

Barevné provedení:
- Walnut
- Piano Black
- Wenge

Detail produktu
Sonus faber Olympica Center - Dodací lhůta: do 7 dnů

Tato reprosoustava je určena především jako centr v systému domácího kina, složeného z reprosoustav řady Olympica. Pro tuto řadu jsou charakteristické nejen luxusně zpracované ozvučnice s vylepšenou technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, kombinující ušlechtilou dýhu či klavírní lak s kůží, ale hlavně použití firemních měničů se špičkovými technologiemi, odvozenými z referenčních modelů.
Třípásmová konstrukce, osazená 1x “Arrow Point” DAD vysokotónovým reproduktorem, 1x středotónovým reproduktorem s 8 cm membránou a 1x basovým reproduktorem s 15cm membránou ze směsi celulózové drti a přírodních vláken. Basreflexové vyústění je řešeno tak, aby při proudění vzduchu nevznikaly slyšitelné turbulence.

Barevné provedení:
- Walnut
- Piano Black
- Wenge

Detail produktu
Sonus faber Olympica I. Stand - Dodací lhůta: do 7 dnů

Podlahový stojan, navržený speciálně pro reprosoustavu Olympica I. Robustní provedení pro omezení rezonancí na minimum. Výška 708mm.
Barevné provedení: černá

Detail produktu
Sonus faber Olympica Center Stand - Dodací lhůta: do 7 dnů

Podlahový stojan, navržený speciálně pro reprosoustavu Olympica Center. Robustní provedení pro omezení rezonancí na minimum. Výška 443mm.
Barevné provedení: černá

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+