Sonus faber • Homage collection

 
Sonus faber Guarneri Evolution - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

2-pásmová reprosoustava s dokonale zpracovanou ozvučnicí. Progresivně zakřivené stěny ozvučnice, zhotovené z několika vrstev dřevěné dýhy, horní a spodní část tvořená stabilizačními kovovými kryty (technologie Exo-Squeleton), strategicky rozmístěné vnitřní příčky a laděné tlumící prvky „Mass Damper“, nedávají šanci rezonancím. Basreflexové vyústění je řešeno technologií Stealth Reflex, která zabraňuje vzniku slyšitelných turbulencí.
Je použit 1x 29 mm vysokotónnový reproduktor Ragnar Lian s textilní kalotou, 1x 179 mm středobasový s mebránou z celulózové drti.
Stojan reprosoustav je pro potlačení rezonancí vybaven technologií Anima Legata a od země oddělen systémem L.V.T. (Low Vibration Transmission).

Barevné provedení:
- Piano Black
- Red / Black Satin

Detail produktu
Sonus faber Homage Vox - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Jak již název vypovídá, reprosoustava Homage Vox je určena především na pozici dialogového reproduktoru (neboli centru) v systému domácího kina.
Ozvučnice má zakřivené stěny, zhotovené z několika vrstev dřevěné dýhy, a po stranách je zakončena stabilizačními kovovými kryty (technologie Exo-Squeleton). Tato konstrukce, společně se strategicky rozmístěnými vnitřními příčkami, účinně eliminuje rezonance. Basreflexové vyústění je řešeno technologií Stealth Reflex, která zabraňuje vzniku slyšitelných turbulencí. Součástí reprosoustavy je stolní stojan, umožňující naklopení.
Je použit 1x 29 mm vysokotónnový reproduktor, 2x 150 mm středotónový s mebránou z celulózové drti a 2x 180 mm basový reproduktor s aluminio-megnéziovou membránou, tlumenou elastomerovou pěnou.

Barevné provedení:
- Piano Black
- White

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+