Japonsky KURO je skutečná černá

Japonsky KURO je skutečná černá
O tom, že černá je základem celého spektra barev. O tom, že černá tvoří hloubku obrazu. O tom, že černá odkrývá jemnost a ostrost detailu obrazu. O tom, že KURO není obyčejná černá. O tom všem Vás přesvědčí nejen devátá generace plochých televizorů KURO Pioneer.
Letošní skladba zobrazovačů firmy Pioneer dozná největších změn v dosavadní historii společnosti. Ale vše pěkně po pořádku. Záměrem přeměny Pioneer bylo nabídnout zákazníkovi volbu výběru v širokém spektru velikostí zobrazených úhlopříček a to ve špičkové kvalitě reprodukce obrazu. K tomuto cíli vedla jediná cesta, zavést do nabídky Pioneer technologie obrazu, které jsou osvědčené jak v kategorii menších tak i větších rozměrů zobrazení. Což vedlo firmu Pioneer k navázání spolupráce s prvotřídními japonskými společnostmi v žádaných oblastech nejpovolanějšími - Sharp a Victor Company Of Japan (JVC)*. Výsledkem projektu KURO je nabídka obrazu v úhlopříčkách od 32\"(81cm) až po 200\"(508cm) - projekce.
Očekávaná kolekce deváté generace plazmových KURO TV obdrží hned několik zásadních změn. S nastupujícím trendem vysokého rozlišení Pioneer opouští kategorii HD Ready a všechny nové panely mají certifikaci HD Ready 1080p. Pětinásobný nárůst kontrastního poměru k předešlé generaci garantuje nejen zvýšení kvality obrazu, ale především hlubší úroveň černé barvy. Nové inteligentní obrazové obvody zaměřené na korekci vyvážení bílé barvy dodávají reprodukci přirozenou věrnost a živost. Značného vylepšení se dočkala zvuková část s rozšířenými možnostmi jak přednastavených zvukových efektů tak i vlastního manuálního nastavení zvuku pro jednotlivé režimy volby. Dálkové ovladače prošli logickými úpravami s posuny tlačítek pro tzv. slepé ovládání. Těla panelů jsou zredukovány přibližně o 3cm, hloubka je 9,3cm. A jak budou nabíhat jednotlivé modely? Prvními kousky deváté generace KURO TV, jsou PDP-LX5090 a PDP-LX6090 s úhlopříčkami 50\"(127cm) a 60\"(152cm). V těchto rozměrech budou pokračovat další tři dvojice, které přijdou na trh v podzimních měsících. Můžeme očekávat novou grafiku GUI uživatelského menu, tak i rozšířenou výbavu o HD tuner nebo certifikaci DLNA pro přehrávání digitálního obsahu (film, hudba, foto) z PC přes propojení LAN nebo na USB. První dvojice bude tzv.vše v jednom, druhá s odděleným media receiverem a třetí pouze samostatné monitory s extra výbavou pro nastavení pomocí virtuálního ovladače prostřednictvím internetu. Druhá a třetí dvojice bude mít ještě tenčí profil panelu a to 64mm. Nemohu opomenout fakt, který atraktivitu deváté generace KURO TV značně navyšuje, je to výrazný cenový posun. A hádejte, jakým pak

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+