Tisková zpráva JASYKO Mobitex 2014 Neviditelný zvuk

Neviditelný zvuk, čistý design

Ano, zvuk je neviditelný, ale reproduktory ze kterých ho posloucháme obvykle ne. Architekti dnes diktují našim klientům co je krásné a co do interiéru patří, jistě, vše je o prioritách v účelu použití. Pokud se do minimalisticky řešeného interiéru reprosoustavy nehodí, řešení existují.

Nekompromisní volbou jsou speciální reprosoustavy B&W pro velmi náročné uživatele které společně s interiérovým architektem vyprojektujeme do niky v nábytku a nika se následně přetáhne prozvučnou tkaninou. Řešení působí dojmem čistě nábytkové sestavy a zvuk se objeví velmi přesvědčivý, překvapí. Původně byly tyto reprosoustavy navrženy pro velká luxusní domácí kina, dnes si hledají cestu i do běžnějších aplikací.

Dalším řešením jsou kvalitní vestavby do stropů, stěn a nábytku. Tyto reprosoustavy B&W a NUVO jsou určeny především pro systémy multiroom (systém rozvodu nezávislého ozvučení z jednoho místa) a menší, leč kvalitní domácí kina. V nabízených možnostech na trhu jsou obrovské kvalitativní i cenové rozdíly a zásadní vliv na celkový výsledek má kvalifikovaný návrh a kvalita odborné instalace.

Neviditelné reprosoustavy Amina – jsou novinkou v našem portfoliu. Jejich použití je plánované tam, kde design prostoru neumožňuje naprosto žádné viditelné úpravy. Dávají za sádrokarton, obkladové desky, sklo, zrcadla. Ideální řešení na ambientní ozvučení.

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+