Ani D1 nám nezabrání nabídnout Vám kvalitní poslech a obraz

Zprostředkovat poslech kvalitní hudby našim zákazníkům je pro nás prioritou. A nezabrání nám v tom ani opravy D1 nebo zpoždění vlaků. Nově můžete za skvělým poslechem zamířit jak k nám do Brna, tak i do našeho externího pražského studia. Zde nechybí ani nejlépe zařízené domácí kino v celé České republice!

Na co se můžete těšit? V naší externí pražské pobočce ochutnáte jen to nejlepší z našeho portfolia značek – slouží totiž výhradně k představení značek McIntosh, Bowers & Wilkins, ale také Denon nebo Dune. Mnoho modelů v různých škálách provedení od základních, až po tu nejvyšší třídu si zde můžete prohlédnout do posledního šroubku. Mnohá řešení si pak můžete také poslechnout a zažít tak své oblíbené songy v podání věrném nahrávacím studiím. V optimální kombinaci si poslechnete zesilovače ve správné volbě s reproduktory.

V poslechové místnosti máte jedinečnou možnost zaposlouchat se do referenčního modelu Nautilus značky Bowers & Wilkins, který je právem nazýván vlajkovou lodí této značky. V čem je tak výjimečný? Na první pohled zaujme extravagantním, nápaditým designem, který byl oceněn také prestižní cenou za design. Atraktivní design však nevznikl samoúčelně. Je vytvořen s jediným cílem, kterým je maximální možná čistota zvuku. Ta hraničí se

současnými technologickými možnostmi. Zvuk těchto reprosoustav není nijak zabarven, zažijete jej v takové podobě, v jaké vznikl v nahrávacím studiu. Jediné odchylky mohou způsobit ostatní komponenty soustavy nebo zdroj hudby. Dokonalými partnery reprosoustav Nautilus jsou nejvýkonnější zesilovače a předzesilovače legendární americké značky McIntosh.

Domácí kino, které nemá svým řešením v České republice obdoby, si můžete zažít v samostatné vedlejší místnosti. Exkluzivní domácí 4K kino s Dolby Atmos zvukem v podání 11 reproduktorů včetně stropních vestaveb Bowers & Wilkin se zesilovači McIntosh Vás skutečně vtáhnou do děje.

V části největší prezentační místnosti se nachází další dvě sestavy domácího kina s vestavnými reprosoustavami Bower & Wilkins.

V hlavní prezentační místnosti nechybí ukázka zajímavých a atraktivních modelů italské značky Sonus Faber, která vyniká jak kvalitou řemeslného zpracování, tak i temperamentním podáním zvuku.

Je-li pro Vás dostupnější pražská lokalita, rádi Vám představíme to nejlepší z audiovizuální techniky v naší externí pražské pobočce, která se nachází u sjezdu z dálnice D1 v Čestlicích. V případě zájmu se, prosím objednejte, přes email: marketing@jasyko.cz

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+